Treść strony

Podaruj nam 1,5 procent swojego podatku

 

Armia Generała Andersa - Atlas dla Niewidomych i Słabowidzących

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przygotowała dla Państwa publikację pt. „Armia Generała Andersa Atlas dla Niewidomych i Słabowidzących”.

Na Atlas składają się:

1. Zestaw barwnych plansz dotykowych,

2.Książka w powiększonym druku,

3.Broszura brajlowska,

4.Teczka.

Opis

Atlas ten stanowi zestaw barwnych plansz dotykowych w formacie 2xA3 (A2) oraz A3 opisujących szlak bojowy Armii Andersa od miejsca formowania pierwszych oddziałów po demobilizację w 1946 roku we Włoszech i przetransportowanie żołnierzy do Wielkiej Brytanii (łącznie 8 tematów).

Wszystkie mapy opatrzone są komentarzem historycznym zawierającym się w książce pisanej powiększonym drukiem, dogodnym dla osób słabowidzących. Broszura brajlowska zaś objaśnia użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie. Publikacja jest też dostępna na naszej stronie internetowej (www.trakt.org.pl) w formacie HTML.

 

Lista map

 

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przyjmuje zamówienia na bezpłatny egzemplarz atlasu. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie, prosimy pisać na adres: publikacje@trakt.org.pl, w temacie wpisując „Armia gen. Andersa”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki (zgodnie ze standardem adresowania kopert). Ze względu na ograniczoną liczbę wydrukowanych egzemplarzy prosimy również o uzasadnienie, dlaczego Atlas powinien trafić właśnie do Państwa.

Aby zapoznać się bliżej z tą publikacją proszę kliknąć poniższy link:
Obejrzyj publikację online

Błąd: Nie znaleziono pliku licznika!Szukano w Link do folderu liczników


Zamówienia


Pytania i zamówienia prosimy kierować na adres publikacje@trakt.org.pl lub telefonicznie +48 22 576 18 78 oraz +48 606 75 75 85.

Składając zamówienie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Polskich Niewidomych i Słabowidzących "Trakt" w zakresie niezbędnym do realizacji wysyłki zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nasi Patroni

Projekt finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego   Logo Fundacji Trakt