Treść strony

Podaruj nam 1,5 procent swojego podatku

 

Wspieraj nas

POMÓŻ NIEWIDOMYM I SŁABOWIDZĄCYM ZOBACZYĆ WIĘCEJ

W Fundacji Polskich Niewidomych i Słabowidzących “Trakt” od 2005 dajemy pracę osobom z niepełnosprawnościami, w większości osobom niewidomym, ociemniałym, słabowidzącym. Tworzymy zespół włączający, neuroróżnorodny, pracujemy razem w oparciu o rozwiązania Office 365. Twoja wpłata pozwoli nam utrzymać zatrudnienie 6 osób. Marzy nam się zatrudnienie kolejnych pracowniczek i pracowników. Prowadzimy audyty dostępności stron internetowych, audyty dostępności budynków, a także obiektów komunikacyjnych, takich jak przystanki, stacje i dworce. Prowadzimy działalność rzeczniczą i wydawniczą.

Prosimy o Wasze wsparcie.

Zrób to:
1. przekazując darowiznę na cele statutowe Fundacji i ustawiając stałe zlecenie na kwotę np. 20 złotych

Dane do przelewu:
Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących “TRAKT”
ul. Bohaterów Września 9/104
00 – 973 Warszawa
Bank Pekao S.A. Oddział w Warszawie
70 1240 5989 1111 0000 4765 4631

2. przekazując ubrania, które kurier DPD odbierze od Ciebie bezpłatnie w ramach kampanii na portalu Ubrania do oddania Pomóż Niewidomym…Zobaczyć więcej link do strony kampanii https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/1471/

3. robiąc zakupy przez internet za pośrednictwem portalu FaniMani. Zarejestruj się i zrób zakupy z FaniMani za min. 100 zł, a Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących “Trakt” otrzyma dodatkowe 5zł darowizny. Link do strony kampanii https://fanimani.pl/zaproszenie/82943/4cf9720613394086b49d8f2cb179b891/

4. przekazując swoje 1,5% podatku wpisując w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000230693

5. dołączając do nas, jako wolontariuszka / wolontariusz. Masz czas, chcesz nas wesprzeć czekamy na Ciebie.

Zapraszamy Cię do wsparcia naszej działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością wzroku.

CZY NIEWIDOMY MOŻE WIDZIEĆ?

Z Twoją pomocą może zmysłem dotyku zobaczyć to, co niewidzialne dla wzroku oraz usłyszeć to, czego nie widzą oczy.

Tworzymy mapy barwno-wypukłe, których specjalna technologia produkcji umożliwia niewidomym „zobaczyć dotykiem”, niejednokrotnie po raz pierwszy w życiu, realny kształt przedstawianych obiektów. W ten sposób wydaliśmy 17 atlasów z serii Tyflokartografia Polska oraz wieloarkuszowy Atlas Unii Europejskiej, dzięki któremu osoba niewidoma może poznać rzeczywisty kształt państw, ich granice, bieg rzek, wzajemne odległości i położenie miast oraz ukształtowanie terenu.

Stając się naszym darczyńcą pomagasz niewidomym i słabowidzącym wyrównać ich szanse na takie życie, jakie wiodą osoby w pełni zdrowe.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY ZA WRAŻLIWOŚĆ I HOJNOŚĆ SERCA.