Treść strony

Podaruj nam 1,5 procent swojego podatku

 

POLSKA DROGA DO WOLNOŚCI. ATLAS DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przygotowała dla Państwa publikację pt. „POLSKA DROGA DO WOLNOŚCI. ATLAS DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH”

 

Na Atlas składają się:

1. Zestaw barwnych plansz dotykowych,

2.Książka w powiększonym druku,

3.Broszura brajlowska,

4.Teczka.

Opis

Atlas ten stanowi zestaw trzynastu barwnych plansz dotykowych, na których zostały przedstawione najważniejsze strajki i rewolty z okresu PRL. Obejmuje on najistotniejsze tego rodzaju wydarzenia historyczne z lat 1956-1981, które w efekcie doprowadziły do powstania i rozwoju ruchu społecznego „Solidarność”.

Wszystkie mapy opatrzone są komentarzem historycznym zawierającym się w książce pisanej powiększonym drukiem, dogodnym dla osób słabowidzących. Broszura brajlowska zaś objaśnia użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie. Publikacja jest też dostępna na naszej stronie internetowej (www.trakt.org.pl) w formacie HTML.

Lista map

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przyjmuje zamówienia na bezpłatny egzemplarz atlasu. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie, prosimy pisać na adres: publikacje@trakt.org.pl, w temacie wpisując „Polska droga do wolności”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki (zgodnie ze standardem adresowania kopert). Ze względu na ograniczoną liczbę wydrukowanych egzemplarzy prosimy również o uzasadnienie, dlaczego Atlas powinien trafić właśnie do Państwa.

Aby zapoznać się bliżej z tą publikacją proszę kliknąć poniższy link:

Obejrzyj publikację online


Błąd: Nie znaleziono pliku licznika!Szukano w Link do folderu liczników


Zamówienia


Pytania i zamówienia prosimy kierować na adres publikacje@trakt.org.pl lub telefonicznie +48 22 576 18 78 oraz +48 606 75 75 85.

Składając zamówienie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Polskich Niewidomych i Słabowidzących "Trakt" w zakresie niezbędnym do realizacji wysyłki zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nasi Patroni

Projekt finansowany jest ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Logo Muzeum Historii PolskiLogo Programu Patriotyzm Jutra