Treść strony

 

ZAMÓWIENIA NA EGZEMPLARZ WYDAWNICTWA „ŚWIAT PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ. ATLAS DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH”

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przygotowała dla Państwa publikację „Świat podczas II wojny światowej. Atlas dla niewidomych i słabowidzących”. Projekt realizowany jest w ramach programu „Patriotyzm Jutra 2020” ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Na Atlas składają się:

  1. 13 map barwno-wypukłych,
  2. Książka w powiększonym druku,
  3. Broszura brajlowska,
  4. Teczka.

Wydawnictwo, poprzez mapy barwno-wypukłe, przedstawia poszczególne zagadnienia związane z przebiegiem działań wojennych, zarówno na lądzie, jak i oceanach, obejmujących Europę, Amerykę Północną, Bliski i Daleki Wschód oraz północną Afrykę. Wszystkie mapy opatrzone są komentarzem historycznym zawierającym się w książce pisanej powiększonym drukiem, dogodnym dla osób słabowidzących. Broszura brajlowska zaś objaśnia użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie. Publikacja będzie też dostępna na naszej stronie internetowej (www.trakt.org.pl) w formacie HTML.

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przyjmuje zamówienia na bezpłatny egzemplarz Atlasu. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie, prosimy pisać na adres: publikacje@trakt.org.pl, w temacie wpisując „Świat podczas II wojny światowej”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki (zgodnie ze standardem adresowania kopert). Ze względu na ograniczoną liczbę wydrukowanych egzemplarzy prosimy również o uzasadnienie, dlaczego Atlas powinien trafić właśnie do Państwa.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”

Logo Patriotyzm jutra logo Muzeum Historii Polski Logo Fundacji Trakt