Treść strony

Podaruj nam 1,5 procent swojego podatku

 

ZAMÓWIENIA NA EGZEMPLARZ WYDAWNICTWA: „POLSKA DROGA DO WOLNOŚCI. ATLAS DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH”

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przygotowała dla Państwa publikację pt. „POLSKA DROGA do WOLNOŚCI. ATLAS DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH”

 

Na Atlas składają się:

1. Zestaw barwnych plansz dotykowych,

2.Książka w powiększonym druku,

3.Broszura brajlowska,

4.Teczka.

Atlas ten przedstawia najważniejsze strajki i rewolty z okresu PRL. Obejmuje on najistotniejsze tego rodzaju wydarzenia historyczne z lat 1956-1981, które w efekcie doprowadziły do powstania i rozwoju ruchu społecznego „Solidarność”.

Wszystkie mapy opatrzone są komentarzem historycznym zawierającym się w książce pisanej powiększonym drukiem, dogodnym dla osób słabowidzących. Broszura brajlowska zaś objaśnia użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie. Publikacja będzie też dostępna na naszej stronie internetowej (www.trakt.org.pl) w formacie HTML.

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przyjmuje zamówienia na bezpłatny egzemplarz atlasu. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie, prosimy pisać na adres: publikacje@trakt.org.pl, w temacie wpisując „Polska droga do wolności”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki (zgodnie ze standardem adresowania kopert). Ze względu na ograniczoną liczbę wydrukowanych egzemplarzy prosimy również o uzasadnienie, dlaczego Atlas powinien trafić właśnie do Państwa.

Projekt finansowany jest ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Logo Muzeum Historii PolskiLogo Programu Patriotyzm Jutra

Błąd: Nie znaleziono pliku licznika!Szukano w Link do folderu liczników