Treść strony

Podaruj nam 1,5 procent swojego podatku

 

Baśniowe pokazy bez barier

W zimowe dni do kina dostępnego dla wszystkich zaprasza Fundacja Kultury bez Barier

30.11 (czwartek) godz. 10:00 – Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od Al. Jerozolimskich – odbędzie się pokaz filmu „Klub włóczykijów” z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących oraz tłumaczony na PJM

3.12 (środa) godzina 13:30 – kino Elektronik, gen. Zajączka 7 – pokaz filmu „Kraina lodu” z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących oraz tłumaczony na PJM

6.12 (środa) godzina 10:00 – kino Elektronik, gen. Zajączka 7 – pokaz filmu „Kraina lodu” z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących oraz tłumaczony na PJM

UWAGA! Po raz pierwszy przyjmujemy zgłoszenia poprzez formularze, formularze są oddzielne do każdego pokazu filmowego, linki w treści wydarzenia.

Oto garść informacji na zachętę:

„Klub włóczykijów”

Czas trwania: 1 godzina 38 minut

To film dla wszystkich – dla młodzieży i dla dorosłych, i świetna okazja, aby przeżyć razem wspaniałą przygodę. Wielu z nas marzyło w dzieciństwie, aby ruszyć w podróż w nieznane, zostać prawdziwym włóczykijem.

Kornel Kiwajło i jego przyjaciel Max myśleli, że to będą najnudniejsze wakacje ich życia. Wszystko zmieniła nieoczekiwana wizyta wuja Dionizego, który dowiedział się o wielkim rodzinnym skarbie. Pod przewodnictwem chłopców Klub włóczykijów wyrusza w podróż pełną ekscytujących wydarzeń i niezwykłych postaci. Sprawy komplikują się, gdy na drogocenny trop wpadają również przebiegli przestępcy – Dr Kadryll i jego niezdarny pomocnik Wieńczysław Nieszczególny). Rozpoczyna się szalony wyścig z czasem. Taka przygoda zdarza się raz w życiu!

Film powstał na podstawie powieści Edmunda Niziurskiego „Klub włóczykijów”.

Po pokazie filmu i my wybierzemy się na poszukiwanie skarbów. Zapraszamy wszystkich miłośników wielkich i małych przygód!

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc:

formularz: https://goo.gl/forms/8H4rP8JArTDwCNd43

tel/SMS: 512 396 475

Pierwszy grudniowy pokaz filmu “Kraina lodu”

Czas trwania: 1 godzina 48 minut

Co można robić w grudniowe niedzielne popołudnie? Można wylegiwać się w domu na kanapie, można pójść na rodzinny spacer… Jest wiele możliwości. A gdyby tak wybrać się całą rodziną do kina?

Zapraszamy na kolejny film dostępny dla wszystkich. Dajcie sobie chwilę wytchnienia od codzienności. W tę niedzielę zabieramy Was w magiczną podróż do animowanego świata baśni zwanego Krainą Lodu.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc:

formularz: https://goo.gl/forms/Aqnh87k18TswHnHo2

tel/SMS: 512 396 475

Mikołajkowy pokaz bez barier – „Kraina lodu”

Szósty grudnia to dzień, w którym Święty Mikołaj krąży po świecie i rozdaje prezenty. Może dopaść Cię wszędzie: w domu, na ulicy, w szkole. A może porwie Cię do kina?

Każdy z nas może być Świętym Mikołajem. My w tym dniu chcemy Wam podarować kolejne wydarzenie dostępne dla wszystkich i chwilę wytchnienia od codzienności. Zabierzemy Was w magiczną podróż do animowanego świata baśni zwanego Krainą Lodu.

Kraina lodu (ang. Frozen) to amerykański film animowany z 2013 roku, wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios i Walt Disney Pictures. To kolaż rozmaitych motywów baśniowych, które komponują się i splatają w oryginalną fabułę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: wielkie uczucia, szybka akcja, zapierające dech pościgi i starcia z potworami oraz pełen humoru polski dubbing.

A tu mały prezent do posłuchania, piosenka prosto z Krainy Lodu: Studio Accantus – Mam tę moc

https://www.youtube.com/watch?v=atjcsg6hgVA

Wstęp na wydarzenie jest wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc:

formularz: https://goo.gl/forms/kxULosFOKOWQC3Cq2

tel/SMS: 512 396 475

Źródło: wiadomość od Fundacji Kultury bez Barier

Błąd: Nie znaleziono pliku licznika!Szukano w Link do folderu liczników