Treść strony

 

ZAMÓWIENIA NA EGZEMPLARZ WYDAWNICTWA „Warszawa. Plan Starego i Nowego Miasta DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH”

Zapraszamy Państwa do składania zamówień na tę unikatową publikację, która z pewnością zainteresuje nie tylko warszawiaków, ale i sympatyków stolicy.

Atlas zawierać będzie 8 barwno-wypukłych plansz w formacie A3, przedstawiających m.in. najważniejsze obiekty kulturowe oraz trasy wycieczek. Publikacja w powiększonym druku i wersji HTML, którą udostępnimy na naszej stronie web, zawierać będzie komentarze historyczne i kulturowe do poszczególnych tyflomap oraz wskazówki sposobu ich czytania. Broszura brajlowska objaśni użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie.

Nakład wydawnictwa to 160 kompletów. Każdy z nich znajdować się będzie w teczce.

Projekt realizujemy od 01.01. 2020 do 31.12.2020 r.

Obecnie przyjmujemy zamówienia na egzemplarz publikacji. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie, prosimy pisać na  publikacje@trakt.org.pl, w temacie wpisując „Warszawa”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki zgodnie ze standardem adresowania kopert. Prosimy również o uzasadnienie, dlaczego potrzebują Państwo tego wydawnictwa. Wysyłka realizowana będzie w późniejszym czasie, o czym zwyczajowo już powiadomimy mailowo.

Dofinansowano ze środków Miasta st. Warszawy.