Treść strony

Podaruj nam 1 procent swojego podatku

Darmowy PIT wypełniamy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

 

ZAMÓWIENIA NA EGZEMPLARZ WYDAWNICTWA „WARSZAWA. PLAN STAREGO I NOWEGO MIASTA DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH”

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przygotowała dla Państwa publikację pt. „Warszawa. Plan Starego i Nowego Miasta dla niewidomych i słabowidzących”. Projekt współfinansowany jest ze środków m. st. Warszawa.

Na Atlas składają się:

  1. 13 plansz barwno-wypukłych,
  2. Książka w powiększonym druku,
  3. Broszura brajlowska,
  4. Teczka.

Wydawnictwo, poprzez mapy barwno-wypukłe, przedstawia wybrane zagadnienia związane z najważniejszymi miejscami na planie Warszawy oraz proponowanymi trasami wycieczek. Wszystkie mapy opatrzone są komentarzem historycznym zawierającym się w książce pisanej powiększonym drukiem, dogodnym dla osób słabowidzących. Broszura brajlowska zaś objaśnia użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie. Publikacja będzie też dostępna na naszej stronie internetowej (www.trakt.org.pl) w formacie HTML.

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przyjmuje zamówienia na bezpłatny egzemplarz atlasu. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie, prosimy pisać na adres: publikacje@trakt.org.pl, w temacie wpisując „Warszawa. Plan Starego i Nowego Miasta”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki (zgodnie ze standardem adresowania kopert). Ze względu na ograniczoną liczbę wydrukowanych egzemplarzy prosimy również o uzasadnienie, dlaczego Atlas powinien trafić właśnie do Państwa.

Projekt współfinansuje m. st. Warszawa.

Logo Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy   Logo Fundacji Trakt