Treść strony

 

ZAMÓWIENIA NA EGZEMPLARZ WYDAWNICTWA "Gułag. Represje wobec Polaków i obywateli polskich. Atlas DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH”

Tematyka związana z gułagami (radzieckimi obozami pracy) to niezwykle bolesny rozdział zarówno rosyjskiej jak i polskiej historii.

Atlas zawierać będzie 13 barwno-wypukłych plansz w formacie A3, przedstawiających m.in. najważniejsze miejsca kaźni. Publikacja w powiększonym druku i wersji HTML, którą udostępnimy na naszej stronie web, zawierać będzie komentarze historyczne do poszczególnych tyflomap oraz wskazówki sposobu ich czytania. Broszura brajlowska objaśni użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie.

Nakład wydawnictwa to 150 kompletów. Każdy z nich znajdować się będzie w teczce.

Projekt realizujemy od 01.01.2020 do 31.12.2020 r.

Obecnie przyjmujemy zamówienia na egzemplarz atlasu. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie prosimy pisać na  publikacje@trakt.org.pl. w temacie wpisując „Gułag”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki zgodnie ze standardem adresowania kopert. Prosimy również o uzasadnienie, dlaczego potrzebują Państwo tego wydawnictwa. Wysyłka realizowana będzie w późniejszym czasie, o czym zwyczajowo już powiadomimy mailowo.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Miejsca pamięci narodowej za granicą”.