Treść strony

 

ZAMÓWIENIA NA EGZEMPLARZ WYDAWNICTWA „BITWY ORĘŻA POLSKIEGO. ATLAS DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH”

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przygotowała dla Państwa publikację pt. „Bitwy oręża polskiego. Atlas dla niewidomych i słabowidzących”. Projekt realizowany jest w ramach programu „Patriotyzm Jutra 2020” ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Na Atlas składają się:

  1. 13 map barwno-wypukłych,
  2. Książka w powiększonym druku,
  3. Broszura brajlowska,
  4. Teczka.

Wydawnictwo, poprzez mapy barwno-wypukłe, przedstawia wybrane bitwy, ich lokalizację, rozmieszczenie wojsk itp. Wszystkie mapy opatrzone są komentarzem historycznym zawierającym się w książce pisanej powiększonym drukiem, dogodnym dla osób słabowidzących. Broszura brajlowska zaś objaśnia użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie. Publikacja będzie też dostępna na naszej stronie internetowej (www.trakt.org.pl) w formacie HTML.

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” przyjmuje zamówienia na bezpłatny egzemplarz atlasu. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie, prosimy pisać na adres: publikacje@trakt.org.pl, w temacie wpisując „Bitwy oręża polskiego”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki (zgodnie ze standardem adresowania kopert). Ze względu na ograniczoną liczbę wydrukowanych egzemplarzy prosimy również o uzasadnienie, dlaczego Atlas powinien trafić właśnie do Państwa.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”

Logo Patriotyzm jutralogo Muzeum Historii PolskiLogo Fundacji Trakt