Treść strony

 

Zamówienia na bezpłatny egzemplarz wydawnictwa "Atlas. Polska podczas II wojny światowej dla niewidomych i słabowidzących”

Niedawno odbyła się osiemdziesiąta rocznica wybuchu II wojny światowej, podczas której Polska znalazła się w centrum niszczących wydarzeń. O okupacji i walce wyzwoleńczej Polaków opowie nasze najnowsze wydawnictwo.

Atlas zawierać będzie 13 barwnych plansz dotykowych w formacie A3 przedstawiających m.in. fronty i działania wojenne. Publikacja w powiększonym druku i wersji HTML, którą udostępnimy na naszej stronie web, zawierać będzie komentarze historyczne do poszczególnych tyflomap oraz wskazówki sposobu ich czytania. Broszura brajlowska objaśni użyte na poszczególnych planszach skróty brajlowskie.

Nakład wydawnictwa to 180 kompletów. Każdy z nich znajdować się będzie w teczce.

Projekt realizujemy od 02.05.2019 do 30.11.2019 r.

Obecnie przyjmujemy zamówienia na bezpłatny egzemplarz atlasu. Jeśli chcą Państwo wejść w jego posiadanie prosimy pisać na publikacje@trakt.org.pl. w temacie wpisując „II wojna”, a w treści wiadomości swoje dane adresowe do wysyłki zgodnie ze standardem adresowania kopert. Wysyłka realizowana będzie w późniejszym czasie, o czym zwyczajowo już powiadomimy mailowo.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Logo Muzeum Historii PolskiLogo Programu Patriotyzm Jutra

Składając zamówienie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” w zakresie niezbędnym do realizacji wysyłki zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).