Treść strony

Od lewej znak Funduszy Europejskich zoony z symbolu graficznego, nazwy Fundusze Europejskie oraz odwoania do Programu Regionalnego; w rodku flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska nastpnie logo promocyjne Mazowsza zoone z ozdobnego napisu Mazowsze oraz podpisu Serce Polski; zestaw podstawowy zamyka znak Unii Europejskiej zoony z flagi Unii Europejskiej i napisu Unia Europejska oraz Europejski Fundusz Spoeczny. Napisy znajduj si po lewej stronie flagi.

Encyklopedia Biogramów Prasowych osób działających na rzecz środowiska osób polskich niewidomych

Firma P.H.U. Impuls Ryszard Dziewa zwróciła się do nas z prośbą o opublikowanie poniższej informacji:

Szanowni Państwo,

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach wydało trzytomową „Encyklopedię Biogramów Prasowych osób działających na rzecz środowiska osób polskich niewidomych” autorstwa red. Józefa Szczurka.

Zaprezentowane w Encyklopedii postacie zasługują na szczególną pamięć środowiska polskich niewidomych.

Encyklopedia zawiera ponad 300 nazwisk, zarówno osób zmarłych jak i żyjących.

Książka wydana jest w formacie 170×240 mm na papierze o gramaturze 80 g, w oprawie twardej – szytej z okładką foliowaną.

Cena 150 zł. wraz z wysyłką.

Zachęcamy do nabycia tej wartościowej pozycji Putty SSH android download , która może stanowić cenne źródło wiedzy dla działaczy pracujących w różnych stowarzyszeniach, i fundacjach, placówek szkolno-wychowawczych, a także dla studentów zainteresowanych problematyką niewidomych. Pozycja ta będzie też wartościową pamiątką dla rodzin, z których wywodzi się zasłużony dla środowiska niewidomych jej członek uwzględniony na kartach Encyklopedii.

Zamówienia na Encyklopedię prosimy składać pocztą elektroniczną:

impuls@phuimpuls.pl

telefonicznie 81 533-25-10, 693-289-020

lub listownie:

P.H.U. Impuls Ryszard Dziewa
ul. Powstania Styczniowego 95d/2
20-706 Lublin

Z wyrazami szacunku

Ryszard Dziewa